کتاب چهار اثر از فلورانس  اثری ازفلورانس اسکاول_شین

 

کتاب چهار_اثر_از_فلورانس

 اثری ازفلورانس_اسکاول_شین

معرفی کتاب

این کتاب مجموعه‌ایی کامل از 4 اثر کلاسیک فلورانس، یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نویسنده‌ی الهام‌بخش آمریکا است. قدرت کلمه‌ی گفتاری و چگونگی استناد به قانون جذب در کتاب‌های پرفروش کلاسیک او، بازی زندگی، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق، و نفوذ کلام به وضوح توصیف شده است.

فلورانس در بخشی از این کتاب می‌گوید: تمامی نعمت‌های خداوند در وجود زنان نهادینه شده است تا دوباره آنها را به بهشت بازگرداند. این حقیقت زندگی برای زیبایی‌‌های آفرینش زنان است. برای بسیاری از افراد، زندگی شبیه به یک میدان جنگ است اما در حقیقت زندگی تنها شبیه به یک بازی است تا میدان جنگ. و یا اگر ما به برخی از مسائل مربوط به ماورالطبیعه باور نداشته باشیم نمی‌توانیم در زندگی پیروز شویم.

کتاب‌های فلورانس از زمان مرگ وی در سال 1940 به طور مداوم چاپ و منتشر شده است. این آثار #متافیزیکی پس از آن در سراسر جهان به زبان‌های مختلف ترجمه و چاپ شد. فلورانس اعتقادات خود را از منابع عرفانی مانند Freemasonry و فلسفه‌ی مصر باستان بدست آورد.

کتاب چهار اثر از فلورانس، راهنمایی جامع برای یادگیری چگونگی تبدیل شکست به پیروزی، عدم موفقیت، سعادت، ترس و ایمان، و نارضایتی از عشق را فراهم می‌کند. 

یکی از عوامل موفقیت‌ آمیز این کتاب، سبک گفتاری نویسنده به صورت محاوره‌ایی، غیر رسمی، دوستانه و شوخ طبعی بوده است.

 

فروش در انتشارات رویش قلم 

شماره تماس جهت خرید کتاب 09192512958

۵
از ۵
۴ مشارکت کننده
نظر بدهید